Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B102 Archanioł Samael

B102 Archanioł Samael Karta Tarota: Brak
Czakra: Wszystkie, szczególnie serca i splotu słonecznego
Myśl przewodnia: O-Live, na czym budujemy fundament naszego życia? Gdzie wewnątrz nas odnajdziemy początek nadziei?
Przesłanie buteleczki: Ponowne przewartościowanie wszystkich wierzeń i poglądów w świetle nowego rozumienia. Nie osądzać, ale pozwolić rzeczom być takimi, jakimi są.
W jakich miejscach stosować: Wokół dolnego końca mostka, w górnej części brzucha i wokół dolnego brzegu klatki piersiowej-w pasie wokół całego ciała. Zawartość tego flakonika możemy nanosić także na tylną część głowy i na obszar czakry korony, szczególnie w sytuacjach napięcia lub w bólach głowy.

Dzialanie olejku:

Częścią historii Głębokiej Oliwki i Głębokiej Magenty jest wygaśnięcie jakiejś okoliczności, tak, że może narodzić się coś nowego. Buteleczka B102 nie koniecznie jest flakonikiem, który prowadzi do raptownej zmiany lub powoduje pojawienie się odmiennej sytuacji.

Samael przychodzi nam z pomocą, abyśmy mogli jasno zobaczyć gdzie leżą nasze fałszywe wartości i w jaki sposób mamy się do nich odnieść. B 102 odnosi się do lęków, które są nieracjonalne czy pozbawione sensu.

Samael niesie możliwość nowej nadziei w stosunku do mającej nastąpić zmiany. Może ona dotyczyć naszych decyzji i kierunków, w jakich się poruszamy zarówno naszej osobistej jak i planetarnej podróży.

Cena - 140 zł

powrót