Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B115 Khemiel i Ariel

B115 Khemiel i Ariel Karta Tarota: brak

Dzialanie olejku:

Archanioł Khemiel należy uważać za osobę o podwyższonym statusie w stosunku do porządku wszystkich aniołów. Z Khemielem można uzyskać przebłysk czegoś ze źródła, aby uzyskać wgląd w istotę wszystkiego, co jest. Chamael i Khemiel mogą być uważane za różne aspekty tej samej istoty.

W tej butelce znajduje się połączenie energii zarówno Khemiela, jak i Ariela. Khemiel jest aspektem kobiecym, a Ariel męskim aspektem, małżonkami lub bliźniaczymi płomieniami tej samej istoty. Kiedy zaglądamy do pomarańczy i czerwieni, badamy nasze spostrzeżenia i mamy energię, aby móc je wyrazić. Kiedy uwalniamy przebudzoną energię Orange, dochodzimy do przebudzenia tej głębszej energii Czerwonej, energii Chrystusa. Poprzez Orange możemy czuć się upoważnieni do stawienia czoła naszym wyzwaniom dzięki energii Czerwonych. Moglibyśmy pomyśleć o tym Archaniołowie w świecie wodnym, poczucie emocjonalnego aspektu naszego poczucia, że ​​jesteśmy sami rozwiązani za pomocą Pomarańczowego i Czerwonego.

Patrząc na Pomarańczę i Czerwoną możemy zobaczyć, jak odnosi się ona do Koralowca, którego energia jest intensyfikowana w najnowszym Pomanderze, Pale Koralowym, to daje nam poczucie, co to jest, że przychodzi do bycia przez tę butelkę. Poczucie głębokiego wglądu i umocnienie jednostki poprzez zaufanie i wiarę w centrum są aspektami, które mają największe znaczenie w tym punkcie systemu Aura-Somy. W odniesieniu do interfejsu między tym, co świadome i nieświadome, istnieje wewnętrzna równowaga między pomarańczą a czerwienią, podstawowym lub istotnym aspektem naszego istnienia. Jeśli zaufamy sobie w głębi siebie, wtedy wiele rzeczy staje się możliwych w kategoriach tego, co spotykamy w kontekście życia.

Cena - 140 zł

powrót