Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B78 Pierwsza Pomoc Korony

B78 Pierwsza Pomoc Korony Karta Tarota: As Monet
Czakra: Korony
Myśl przewodnia: W każdym końcu zawiera się nowy początek. Intensywna służba może pomóc nam znaleźć swoją drogę do ?właściwego? miejsca.
Przesłanie buteleczki: Moc z góry spływa na ziemię z całą siłą by pomóc ludzkości.
W jakich miejscach stosować: Wzdłuż granicy włosów, ewentualnie wokół szyi, na Trzecie Oko oraz na kręgosłup w pobliżu głowy.

Dzialanie olejku:

Pozwala zrozumieć prawo karmy. Przynosi skupienie i koncentrację podczas modlitw i w medytacji. Umożliwia duszy zrozumieć, że największa satysfakcja osiągana jest przez służbę. Otwiera Trzecie Oko.

Łączy osobę ze starożytną mądrością i zrozumieniem, w jaki sposób mądrość ta może być przełożona i dostosowana do obecnych czasów. Przynosi zrozumienie uwarunkowań, które sami tworzymy poprzez programowanie własnej podświadomości. Ponieważ olejek ten rozświetla podświadomość, umożliwia on odpuszczenie niechcianych wzorców.

Wnosi na powrót radość do życia po okresie żałoby. Wspiera głęboką pracę z wewnętrznym dzieckiem. Pomaga osobom nadwrażliwym we wszystkich sytuacjach związanych z żalem jak również we wszystkiego rodzaju tranzytach-okresach przejściowych (śmierć, narodziny, traumy psychologiczne, strata zatrudnienia itp.).

Cena - 140 zł

powrót