Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B98 Archanioł Sandalfon / Flakonik Margaret

B98 Archanioł Sandalfon / Flakonik Margaret Karta Tarota: Sąd - droga powrotu
Czakra: Od splotu słonecznego po koronę
Myśl przewodnia: Czterotorowe połączenie energii: góra i dół oraz w lewo i w prawo. Wewnętrzne dziecko wewnątrz nas staje się aniołem, którym jesteśmy.
Przesłanie buteleczki: Archanioł Sandalfon stoi na skrzyżowaniu dróg prowadzących do raju i pomaga prawym odnaleźć Niebo.
W jakich miejscach stosować: Wierzchołek czakry korony i podbrzusze. Przy wspomaganiu terapii czaszkowo-krzyżowej wzdłuż linii kręgosłupa. Również w innych miejscach, jeśli wymaga tego ciało.

Dzialanie olejku:

Sandalfon jest jednym z wielkich anielskich książąt, którzy walczą u boku Archanioła Michała przeciwko siłom ciemności. Olejek ten pomaga przede wszystkim wybaczyć , szczególnie sobie samemu.

Ten olejek pracuje nad transmutacją energii na poziomie świadomości i jednocześnie pomaga otworzyć się na nowy poziom współpracy z głębin naszej istoty.

Nadszedł czas na najwyższy poziom radości pochodzącej z wnętrza. Bezwarunkowa miłość w procesie transmutacji jest darem Archanioła Sandalfona. Dzięki tej butelce zostaje odkryta ważna tajemnica. Kiedy nie jesteśmy w stanie pojąć jakiejś informacji czy doświadczenia wówczas Sandalfon może nam pomóc, przynosząc wiele nowych poziomów asymilacji i zrozumienia. Intensywnie uzdrawia sprawy związane z nieodwzajemnioną miłością,

Cena - 140 zł

powrót