Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B7 Ogród Getsemański

B7 Ogród Getsemański Karta Tarota: Rydwan
Czakra: Serca i splotu słonecznego
Myśl przewodnia: Zaufanie w proces życia, nadzieja odnośnie tego, w jaki sposób rzeczy mogą się rozwijać.
Przesłanie buteleczki: Ta butelka reprezentuje test wiary.
W jakich miejscach stosować: W paśmie wokół całego ciała, pomiędzy czakrą serca i czakrą splotu słonecznego.

Dzialanie olejku:

Przekłada umysł ponad materię, pomaga osiągnąć wewnętrzną mądrość i ustanowić związek z głęboką wewnętrzną wiedzą. Pomaga osobie stosującej olejek rozpoznać, co blokuje jej własną ścieżkę, i wspiera w usunięciu tych blokad. Ta kombinacja kolorów odnosi się do początku duchowego rozwoju duszy i może naprawdę otworzyć nowe perspektywy dla rozczarowanego poszukiwacza. Dusza poszukuje odpowiedniej przestrzeni i miejsca (zielony) i mądrego, właściwego ( żółty) zogniskowania energii. W zamian, używa swojej wolności do zrealizowania prawowitego celu, do którego została powołana.

Stymuluje mózg. Pomaga w podejmowaniu decyzji, zmniejsza wyolbrzymione spekulacje i nadmierne spoglądanie do wnętrza siebie. Łagodzi agorafobię (lęk przed otwartymi przestrzeniami). Jest to doskonałą kombinacja kolorów, aby pomóc się zdecydować. Jest odpowiednia dla każdej sytuacji, kiedy wydaje się, że nasze właściwe miejsce jest zagrożone. Wnosi mądrość, usuwa przeszkody z czyjejś ścieżki i pomaga znaleźć jasny kierunek.

Uwalnia lęk, przynosi radość. Pomaga przekroczyć zazdrość i zawiść, jak również lęk przed emocjami. Prowadzi w rozwoju emocjonalnej dojrzałości. Przynosi spokój i pomaga z odwagą wejść w trudne sytuacje (zielony) a także wnosi mądrość (żółty) w przestrzeń osoby w miarę jak zbliża się ona w kierunku rozwiązania.

Cena - 140 zł

powrót