Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B8 Anubis

B8 Anubis Karta Tarota: Serca, gardła i splotu słonecznego
Czakra: Przekazywanie wiedzy, radość spokoju.
Myśl przewodnia: Przekazywanie wiedzy, radość spokoju.
Przesłanie buteleczki: Nadmierne myślenie zakłóca wewnętrzny spokój.
W jakich miejscach stosować: Na całym tułowiu.

Dzialanie olejku:

Pomaga ujawnić prawo miłości, znaleźć się w ?tu i teraz?, jak również wejść w kontakt z wiecznością (sama ósemka jest symbolem nieskończoności). Ta kombinacja kolorów zwykle wskazuje, że istnieje potrzeba, aby dotrzeć do pełnej realizacji swojej misji i potencjału, w przeciwnym razie, bowiem istnieje niebezpieczeństwo skrócenia sobie życia i zapomnienia, że wszystko ma swój kres. Spragniona dusza może znaleźć tu wytchnienie, uczucie pragnienia, aby wznieść się ponad materialne sprawy. Szczególnie młodzież może odczuwać potrzebę użycia tej kombinacji kolorów, jeżeli miało miejsce doświadczenie przebudzenia, które stworzyło nowy wymiar, (jeszcze bez mądrości) i należy z nim pracować.

Pomaga w procesie poznania siebie i uzyskania jasności odnośnie planów na przyszłość. Łagodzi nerwowość i jąkanie się zarówno u dorosłych jak i dzieci. Olejek ten może pomóc osobie, która nie jest szczęśliwa w obecnych okolicznościach, odnaleźć właściwy kierunek. Pomoże on odbudować równowagę, kiedy jest zbyt dużo niepokoju, oraz wniesie spokój i wiedzę, jeżeli intelektualne aspekty zdominowały komunikację duszy.

Uwalnia stare poczucia winy. Wnosi równowagę, jeżeli konflikty istnieją na różnych poziomach osobowości. Wynosi na powierzchnię stłumioną wściekłość i jest pomocny we wniesieniu nowej perspektywy do trudnych sytuacji.

Cena - 140 zł

powrót