Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B11 Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów

B11 Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów Karta Tarota: Moc / Siła
Czakra: Podstawy, serca ,gardła, również wszystkie pozostałe
Myśl przewodnia: Wzięcie odpowiedzialności za myśli i uczucia.
Przesłanie buteleczki: Doświadczyć uczucia bezwarunkowej miłości.
W jakich miejscach stosować: Wokół lędźwi, na podbrzuszu, wokół dolnej części pleców. Można ją stosować na całym tułowiu oraz szyi.

Dzialanie olejku:

Zmniejsza duchową arogancję; stymuluje żeńska intuicyjną energię i zachęca do jasnego jej wyrażania. Otwiera na przesłania z innych wymiarów.

Ta kombinacja kolorów jest olejkiem głębokiej duchowej miłości. Przeźroczysty (srebrny) jest symbolem jasności-srebrną nicią nadającą jasność wizji, celowi i duchowej świadomości. Jest to olejek do pokochania siebie. W trakcie rozwoju duszy, w procesie tworzenia się karmy i powstawania trudnych doświadczeń, często traci się miłość do samego siebie.

Pomaga przekroczyć wątpienie w samego siebie, pomaga zbudować zaufanie wewnątrz i odnaleźć jasność. Pomaga ludziom, szczególnie tym, którzy wybrali tą butelkę na pierwszej pozycji, stać się niezależnymi od uznania i aprobaty innych.

Pomaga osobie stosującej olejek otworzyć się na miłość do samego siebie, na miłość do innych i do wybaczenia sobie. Pomaga uwolnić się od chorób psychosomatycznych i lęków z dzieciństwa. Pomaga poradzić sobie z rozczarowaniem, które odczuwa się, jeśli dało się z siebie wiele a nie otrzymało nic w zamian.

Cena - 140 zł

powrót