Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B19 Życie w świecie materialnym

B19 Życie w świecie materialnym Karta Tarota: Słońce
Czakra: Podstawy i korony
Myśl przewodnia: Odnowienie naszego ciała na wszystkich poziomach (również nie fizycznych) ma miejsce wówczas, kiedy przestawimy nasz sposób myślenia na budowanie nowej energii.
Przesłanie buteleczki: Zbudowanie nowej energii.
W jakich miejscach stosować: Wokół całego podbrzusza, w sprawach mentalnych bądź spirytualnych także wzdłuż całej granicy włosów. Substancji nie wolno używać późnym popołudniem ani wieczorem, gdyż jest ona mocno energetyzująca i może spowodować zaburzenia snu.

Dzialanie olejku:

Przebudza energie kundalini. Wnosi głęboki pokój i jednocześnie świeży powiew do życia. Umożliwia głębokie wglądy we własny wewnętrzny świat w bardzo konkretny sposób, na przykład może poprawić pewne rodzaje medytacji i twórczych wizualizacji. Pomaga promieniować i otrzymywać miłość.

Umożliwia osobie przebadanie i uwolnienie ciemnych stron własnej osobowości. Pobudza nową energię mentalną. Ułatwia proces uwolnienia się od seksualnych obsesji.

Pomaga poradzić sobie ze świadomym gniewem, oporem i frustracją. Zachęca do zaangażowania się i inicjatywy. Daje nowe spojrzenie i akceptację własnego ciała. Podnosi poczucie własnej wartości.

Cena - 140 zł

powrót