Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B20 Dziecko Gwiazd

B20 Dziecko Gwiazd Karta Tarota: Sąd
Czakra: Wszystkie czakry
Myśl przewodnia: Komunikacja bezwarunkowej miłości. Pokój w świadomym umyśle, samoakceptacja w głębi własnego ja.
Przesłanie buteleczki: Pomaga dzieciom we wszystkich sferach, nawet dzieciom, którymi kiedyś byliśmy (terapeutyczna praca z ?wewnętrznym dzieckiem?).
W jakich miejscach stosować: Można używać na całym ciele. Dzieciom, którym wyrzynają się zęby, pociera się szczęki i całą szyję. Stosować tylko na zewnątrz!

Dzialanie olejku:

Ustanawia ponowne połączenie z poziomem duszy. Łączy z tym poziomem miłości, który wszystko transformuje. Wspiera nowy duchowy początek i rozwiewa duchowe rozczarowania. Pomaga w połączeniu się z tymi obszarami duszy, które do tej pory nie zostały zintegrowane.

Wspiera proces uzdrawiania ?wewnętrznego dziecka? i ustanawia równowagę pomiędzy męską i żeńską energią. Użyteczny olejek do pracy ze wszystkimi problemami, które rozpoczęły się i pojawiły w dzieciństwie (do stosowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych). Umożliwia osobie naprawdę osiągnąć to, czego potrzebuje.

Wydobywa na powierzchnię uczucia braku miłości, co ma wpływ na, oraz zmienia, wszystkie emocjonalne wzorce. Dostarcza wsparcia podczas trudnych sytuacji. Poprzez miłość pomaga w dotarciu do własnej intuicji.

Cena - 140 zł

powrót