Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B38 Trubadur II-Rozróżnianie

B38 Trubadur II-Rozróżnianie Karta Tarota: Królowa kielichów
Czakra: Korony i serca
Myśl przewodnia: Pozbycie się trudności z przeszłości tak, że serce może wyrażać swoją prawdę. Prowadzi do transformacji wewnątrz jaźni.
Przesłanie buteleczki: Przejście od myślenia do odczuwania.
W jakich miejscach stosować: Wokół całej granicy włosów, w okolicy serca, w problemach z nerkami i pęcherzem moczowym wokół podbrzusza, w chorobach reumatycznych na wszystkich bolących miejscach.

Dzialanie olejku:

Popycha do przodu proces znalezienia prawdy i znalezienia nowego duchowego kierunku. Umożliwia osobie stosującej olejek odkryć wewnętrzne sekrety i pobudza intuicyjne zdolności. Rozwiewa duchowe iluzje. Przenosi duchowe doświadczenia z głowy do serca.

Przynosi odpoczynek wybujałemu umysłowi. Pomaga jednostce pracować z jej własnym (i zewnętrznym autorytetem) oraz zintegrować żeński aspekt. Wnosi więcej samo-zaufania i niezależności od bycia akceptowanym przez innych.

Leczy problemy serca na wielu poziomach, szczególnie wtedy, kiedy umysł rządził sercem. Pomaga osiągnąć zrozumienie własnego cierpienia. Zachęca osobę do pogodzenia się z uczuciami braku zaufania, zawiści i zazdrości.

Cena - 140 zł

powrót