Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

Flakoniki Equilibrium Aura-Soma

B40 Flakonik "Jam jest"

B40 Flakonik Karta Tarota: Księżna Kielichów
Czakra: Podstawy i splotu słonecznego
Myśl przewodnia: Energia do uzyskania mądrości. Energia, która jest konsekwencją mądrości. Poczucie rozwoju, entuzjazm i wzrost.
Przesłanie buteleczki: Samorealizacja lub wiedza odnośnie siebie samego.
W jakich miejscach stosować: Wszędzie pomiędzy czakrą podstawy i czakrą splotu słonecznego.

Dzialanie olejku:

Zachęca osobę stosującą olejek do wejścia w kontakt z energiami ziemi (zarówno filozoficznie jak i konkretnie, jak na przykład różdżkarstwo, ect.). Pomaga w zjednoczeniu seksualnych energii w celach duchowych ( na przykład poprzez Tantrę). Umożliwia jednostce dostrzegać bogactwo duszy w sobie samym oraz w innych. Transformuje medytację w działanie. Przebudza energię Chrystusa.

Rozwiązuje mentalne konflikty szczególnie, szczególnie związane z lękami dotyczącymi przystosowania się. Olejek ten jest szczególnie użyteczny w uwolnieniu się od uzależnienia, współuzależnienia i pewnych nałogów, jak również w odnalezieniu naszej prawdziwej odpowiedzialności.

Rozwiązuje lęki, frustracje, szoki jak również poczucie bycia niezrozumianym, oraz pomaga osobie połączyć się z radością. Użyteczny w przekroczeniu emocjonalnej naiwności jak również lęków szczególnie tych związanych z pieniędzmi i zdrowiem. Rozwiewa poczucie winy i tendencje do obwiniania innych. Uwalnia osobę ze starych ograniczających wzorców.

Cena - 140 zł

powrót