Artemida Gabinet Terapii we Wrocławiu Lucyna Sterna
ul. Strońska 2/6
50-540 Wrocław
Tel. 608 444 012
Aura-Soma
Formularz kontaktowy
Aura-Soma Anioły urodzeniowe Bioenergoterapia we Wrocławiu Światlo Rafaela Bioenergoterapia

O mnie

Lucyna SternaNazywam się Lucyna Sterna. Do niedawna prowadziłam kilka firm (hurtownia BHP, produkcja odzieży roboczej, transport międzynarodowy) i wychowywałam dzieci. Synowie dorośli, usamodzielnili się, a ja postanowiłam poszukać swojej drogi.

Od dawna interesowałam się różnymi drogami rozwoju duchowego. Okazało się, że mam zdolności uzdrawiające, mogę pracować z energiami i w ten sposób pomagać innym – z bardzo dobrymi rezultatami.

Ukończyłam syminarium I stopnia bioenergoterapii Zdenka Domancica w Słoweni oraz kurs bioenergoterapii "Światło Rafaela" prowadzony przez Annę Wiechowską i trzystopniowy kurs terapii Aura-Soma® prowadzony przez Marianne Mikkelsen, a także wszystkie etapy kursu metodą dr Barbary Romanowskiej - Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa.

Przeszłam ogromną przemianę. Zmieniło się całe moje życie, a wszystko zaczęło się od zmian wewnątrz mnie samej. Odzyskałam wolność, zaufanie, wyciszyłam emocje, uspokoiłam umysł, przewartościowałam swoje życie.

Te doświadczenia spowodowały, że zapragnęłam pomagać innym w procesie zdrowienia, docierania do siebie, swojego wnętrza, odnajdywania własnej drogi. Zapraszam na sesje bioterapeutyczne, kamertony i konsultacje Aura-Soma®.

Dzięki moim przewodnikom duchowym, Aniołom idę ścieżką duchowego rozwoju. Rozwijam swoje zdolności jasnowidzenia oraz pogłębiam wiedze ezoteryczną. W raz z wiekiem również przyszło dość bogate doświadczenie życiowe, które pozwala zrozumieć problemy i kłopoty innych. Dojrzałość życiowa z moim darem postrzegania pozazmysłowego i doświadczeniem doskonale służą pomocą duchową, terapeutyczną oraz energetyczną.